tahiroğlu evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla veya mail ile ulaşmanızla Tahiroğlu Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama, eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyaların hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir…

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Tahiroğlu Nakliyat eksperi ücretsiz expertiz kapsamında sizin istemlerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar. Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Nakliyat ekspertizi taşınma planlanması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvence ile eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Evden eve nakliyat için vazgeçilmezlerden biride ambalaj hizmetidir. Eşyalarınızın yeni eve taşınması sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemi son derece önemlidir. Bu işlemler özenli bir çalışma sonucu deneyimli elemanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılır.


Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Tahiroğlu Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

EŞYA PAKETLEME

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilecek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir. Bütün bu işlemler profesyonel bir çalışma gerektirir. Birçok nakliyat firmaları ile çalışabilirsiniz. Fakat kurumsal olması, müşteri açısından oldukça önemlidir.

Aksi taktirde, eşyalarınız taşınırken zarar görebilir ve zamanında taşıma işlemi yapılmazsa, işleriniz uzun süre aksayabilir ve en önemlisi, taşıma esnasında oluşabilecek kaza gibi riskli durumlar karşısında, expertiz aracılığı ile eşyalarınız sigortalanmasını istediğiniz taktirde, sigortalı taşıma kapsamında işleminiz yapılır. Olası risk durumlarında firma, gereken sigorta bedelini müşteriye ödemesini yapar. Bu durum hem maddi hem manevi olarak zarar görmemenizi sağlar. Eşyalarınızın, güvenilir taşınması için mutlaka sigortalama işleminden faydalanmak istiyorum diye belirtmeniz yeterlidir