Tahiroğlu Eşya Depolama 2000 m2 alanda güvenilir ve kapalı depomuz ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz.

Ev bulamama, ev tadilatı gibi durumlarda koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile paketleme işlemleri gerçekleştirilir ve liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz…

Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynerlara konulması uygun görülen eşyalar konteynerlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenerek paketleme ve muhafaza işlemi tamamlanır. Depomuzun tamamı raflı ve adresli stoklama düzenine göre tasarlanmıştır ve tüm ekipmanlar mevcut bulunmaktadır. Depomuzda 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur ve yangın önlemi ile tüm risklere karşı sigorta uygulamaları vardır.

Depolama esnasında hiçbir türlü tozlanma , kirlenme , böceklenme , rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Depolama fiyatı sizin istekleriniz doğrultusunda hesaplanır. Uzman kişi sizinle depolama koşullarını konuşur ve sizin isteklerinize göre size fiyat sunar. Uygun bulursanız depolama konusunda sizinle anlaşma yapar ve belirttiğiniz saatte eşyanızı depolamak amacıyla alır.

Detaylı bilgi için Tahiroğlu Nakliyat ile iletişime geçerek sizlere yardımcı olmak için bekleyen temsilcilerimize danışabilirsiniz.